Зохион байгуулагч: Монголын маркетинг менежементийн хүрээлэн. 8810-3521, 8809-7557
Санал асуулга дуусахад үлдлээ
Архив
Зохион байгуулагч: Монголын маркетинг менежементийн хүрээлэн. 8810-3521, 8809-7557
Архив
Санамж
1 нэр дэвшигчид 20 минут тутамд 1 удаа санал өгөх боломжтой бөгөөд энэхүү дүрмийг зөрчсөн тохиолдолд 24-72 цаг блоклогдоно. Дахин давтсан тохиолдолд нэр дэвшигчийг хасах арга хэмжээ авна. Мөн дүрэм зөрчиж авсан саналын тоог илрүүлж хасах арга хэмжээ авч байгаа тул шудрагаар өрсөлдөнө үү!
Хаах
Санал асуулга дуусахад
үлдлээ

Үндэсний 50 ардын элч

У
Хүрэлсүх

Хэнтий аймаг

Халтмаа
Баттулга

Баянхонгор аймаг

Т
ГАНДИ

Хөвсгөл аймаг

ЖАМБАЛ
ГАНБААТАР

Баянгол дүүрэг

ГОМБОЖАВ
ЗАНДАНШАТАР

Баянхонгор аймаг

ТӨМӨРБААТАР
АЮУРСАЙХАН

Чингэлтэй дүүрэг

НАМБАР
ЭНХБАЯР

Архангай аймаг

СОДНОМ
ЧИНЗОРИГ

Өвөрхангай аймаг

САЙНХҮҮ
ГАНБААТАР

Дархан-Уул аймаг

Жигжид
Мөнхбат

Архангай аймаг

ГАНЗОРИГ
ТЭМҮҮЛЭН

Архангай аймаг

ДЭНДЭВ
ТЭРБИШДАГВА

Сонгино-Хайрхан дүүрэг

НЯМ-ОСОР
УЧРАЛ

Сонгино-Хайрхан дүүрэг

ЯНГУГ
СОДБААТАР

Өвөрхангай аймаг

ЛУВСАНВАНДАН
БОЛД

Хан-Уул дүүрэг

ДОЛГОРСҮРЭН
СУМЬЯАБАЗАР

Сонгино-Хайрхан дүүрэг

ШАТАРБАЛ
РАДНААСЭД

Говь-Алтай аймаг

МӨНХЧУЛУУН
ЗОРИГТ

Сүхбаатар аймаг

БААТАРЖАВ
ЛХАГВАЖАВ

Сүхбаатар дүүрэг

БАЯРБААТАР
БОЛОР

Архангай аймаг

ДУЛАМДОРЖ
ТОГТОХСҮРЭН

Өвөрхангай аймаг

ХАВДЫСИЛАМ
БАДЕЛХАН

Баян-Өлгий аймаг

Цэрэндорж
Батбаяр

Булган аймаг

ПАНТИЙ
ГАНХУЯГ

Дорноговь аймаг

Батмөнх
Бямбадорж

Налайх дүүрэг

Равжих
Эрдэнэбүрэн

Дундговь аймаг

БОРХҮҮ
ДЭЛГЭРСАЙХАН

Дорноговь аймаг

Нийт: 241

Шилдэг залуу 50 ардын элч

Хархүү
Мандахбаяр

Өмнөговь аймаг

Отгон
Гэрэлт-Од

Сэлэнгэ аймаг

Жазаг
Амарсанаа

Говь-Алтай аймаг

Энэбиш
Болорчулуун

Архангай аймаг

Базар
Отгонбаяр

Архангай аймаг

Чимидгочоо
Батзаяа

Баянзүрх дүүрэг

Ёндонсамбуу
Бямбатогтох

Өвөрхангай аймаг

Мешел
Ибрай

Баян-Өлгий аймаг

Жамбал
Ганзул

Баянхонгор аймаг

Рэнчинбямба
Сэддорж

Өмнөговь аймаг

Буяа
Тулга

Дархан-Уул аймаг

Батцагаан
Энхболд

Говь-Алтай аймаг

Цогт
Бат-Энх

Орхон аймаг

Ганхуяг
Амарбаяр

Өмнөговь аймаг

Оюун
Эрдэнэ-Өрнөх

Өмнөговь аймаг

Цэвэгмид
Батболд

Өвөрхангай аймаг

Сэлэнгэ
Ононбаяр

Хэнтий аймаг

Хорлоо
Батболд

Өмнөговь аймаг

Тэрбиш
Амарбаатар

Сүхбаатар аймаг

Ганболд
Гантулга

Дорноговь аймаг

Нийт: 318

Шилдэг эмэгтэй 50 ардын элч

Т
Ганди

Хөвсгөл аймаг

МӨНХӨӨ
ОЮУНЧИМЭГ

Чингэлтэй дүүрэг

ЖАМБАЛ
НЯМАА

Дундговь аймаг

Х
БОЛОРМАА

Сүхбаатар дүүрэг

Цэдэнхүү
Бүжидмаа

Баянхонгор аймаг

МАГВАН
БИЛЭГТ

Баянхонгор аймаг

Чойжоо
Амгалан

Говь-Алтай аймаг

Нийт: 116